Pieslēgties
+371 24 888 000

Kas ir hostings un kādi pastāv hostinga veidi?

Parastais hostings vai virtuālais hostings.

Pastāv dažādi hostinga veidi. Visizplatītākais hostinga veids ir virtuālais hostings (shared hosting). Virtuālais hostings, ko sauc arī par parasto hostingu ir pakalpojumu komplekss, kas iekļauj mājas lapas uzturēšanu serverī, domēna pastkastīšu apkalpošanu, datu bāzes uzturēšanu serverī (parasti mysql), kā arī domēna DNS zonas apkalpošanu. Virtuālais hostings ir vislētākais hostinga veids, jo pakalpojumu sniedzējs vienlaicīgi izvieto serverī daudzu klientu mājas lapas, un visas serverī esošās lapas sadala savā starpā servera fiziskos resursus (procesora laiku, operatīvo atmiņu).

Kompānija AlphaHost.lv piedāvā saviem klientiem 3 virtuāla hostinga komplektus. Galvenā to atšķirība ir domēnu (mājas lapu) skaits, kuras klients var izvietot serverī, kā arī klientam pieejamais diska vietas apjoms.

Sīkāku informāciju par hostingu un pakalpojumu komplektu aprakstu jūs atradīsiet sadaļā „Tarifu Planu Salīdzinājums”.

Izdalītie Serveru un Virtuālie Izdalītie Serveri.

Dārgāks hostinga veids ir izdalīto serveru un virtuālo izdalīto serveru noma. Šī pakalpojuma ietvaros klientam tiek izdalīts un nodots nomā atsevišķs serveris ar noteikto konfigurāciju, un tiek nodrošināts servera netraucēts darbs un pastāvīgs liela ātruma pieslēgums interneta tīklam. Servera nomas cena parasti ir atkarīga no servera jaudas un tā tehniskajiem datiem.

Kompānija AlphaHost.lv piedāvā saviem klientiem 4 virtuālo izdalīto serveru veidus, kā arī 2 izdalīto serveru veidus.

Sīkāk par tiem jūs vara uzzināt sadaļās “Izdalītie Serveri” un “Virtuālie Izdalītie Serveri”.

Serveru izvietošana hosting provaidera datu centrā. (Collocation)

Par hostingu sauc arī klienta aparatūras izvietošanu hosting provaidera datu centrā, nodrošinot tās pieslēgšanu sakaru kanāliem ar augstu kanālu ietilpību

Serveru izvietošanas pakalpojuma aprakstu un cenas sk. sadaļā „Serveru izvietošana”.Pieslēgties vai Reģistrēties