Pieslēgties
+371 24 888 000

Uzticams mākoņu hostings

Kopš 2001. gada AlphaHost.lv veiksmīgi sniedz pakalpojumus IT jomā. Atšķirībā no vairākiem konkurējošiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem mūsu rīcībā ir savs datu centrs, kas aprīkots ar moderniem un drošiem serveriem. Izvēlies mūsu uzticamo, ātro un drošo hostingu ar SSL un SSD atbalstu...

MAIL STARTER
Cenas no:€ 1.99 /mēnesī
1 E-pasta konts
150 GB Diska Vietas
E-pastu Pārnešana Bezmaksas
Rezerves Kopēšana
Beta
Cenas no:€ 5.60 /mēnesī
5 Domēni
50 GB Diska Vietas
WP BEGINNER
Cenas no:€ 4.99 /mēnesī
1 Domēns
50 GB Diska Vietas
Neierobežots Trafika apjoms

Kāpēc Man Jāizvēlas AlphaHost

Vēlies mainīt hostingu vai veido jauno mājaslapu?
Mēs palīdzēsim:

Īpašais piedāvājums - bezmaksas web hostings no AlphaHost.lv


AlphaHost.lv piedāvā visiem jaunajiem klientiem bezmaksas web hostingu, lai pārbaudītu mūsu pakalpojumu kvalitāti*:

Izvēlēties jebkuru tarifa plānu, un bez maksas, 14 dienu laikā, pārbaudiet:

* Jūsu mājas lapas ātrumu un pakalpojumu uzticamību;

* Tehniskā atbalsta dienesta kompetenci un laipnību;

* Viegli izmantojamu hostinga vadības paneli.


Pēc reģistrācijas, Jums būs pilna piekļuve hostinga vadības panelim.

*Veicot pasūtījumu, izvēlieties apmaksas veidu - "Bankas pārskaitījums". Jums tiek automātiski izveidots rēķins un web hostinga konts, vienlaikus nodrošinot piekļuvi vadības panelim. Ja pēc 14 dienām Jūsu rēķins netiks apmaksāts, Jūsu konts automātiski tiks izdzēsts un attiecīgi Jūsu rēķins tiks atcelts un anulēts.
Ja pasūtījumā esat izvēlējušies reģistrēt jaunu domēna vārdu, domēns tiek reģistrēts tikai pēc rēķina par domēna vārdu reģistrēšanu pilnas apmaksas. Līdz tam, Jūsu vietne būs pieejama pēc pagaidu adreses saskaņā ar shēmu http://servername/~username


Pārcelšanas pakalpojums tiek nodrošināts manuāli, tikai ar mūsu iekšēja tehniska dienesta palīdzību. Kaut kādu mistisko automatizēto procesu vietā, mēs izmantojam reālus, dzīvus, sertificētus ekspertus, kas parūpēsies par Jūsu mājas lapu tādā veidā, it kā tā būtu viņu paša. Pirmkārt, mēs pārnesīsim visu informāciju uz mūsu serveriem, pārbaudīsim ka viss strādā tā kā vajadzētu, un tikai tad veiksim izmaiņas Jūsu domēna DNS ierakstā, tā lai Jūs pat nepamanītu pārslēgšanu no iepriekšēja pakalpojumu sniedzēja pie mums.

Vai Jums ir jautājumi par kādu no mūsu piedāvājumiem vai pakalpojumu? Mūsu draudzīga atbalsta komanda ir šeit, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Pieslēgties vai Reģistrēties