Pieslēgties
+371 24 888 000

Kā uzstādīt E-pasta pāradresāciju (Aliases) cPanel

E-pasta pāradresācija – pseidonīmi (Aliases)

E-pasta pāradresācija ir pakalpojums, ar kura palīdzību e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti no zināmas e-pasta adreses uz citu. Piemēram, Jūs izveidojat This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., utt., bet Jūs vēlāties, lai visas e-pasta vēstules aiziet uz vienu un to pašu e-pasta kastīti - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Detalizēts ceļvedis kā pievienot e-pasta pāradresāciju

1. : Lai piekļūtu pāradresācijas izvēlnē, noklikšķiniet uz ikoniņu Forwarders Jūsu cPanel pamat izvēlnē.

2. : Noklikšķiniet uz Add Forwarder.

3. : Pirmajā tukšajā laukā ievadiet e-pasta vārdu no kura Jūs vēlāties pāradresēt. Piemēram, priekš This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tukšajā laukā ievadiet “user”.

Jums nepieciešams arī izvēlēties uz kuru adresi tiks pāradresētas ienākošas vēstules. Papildus, Jūs varat ierakstīt kļūdas ziņojumu kas tiks nosūtīts izsūtītājam.

Gadījumā ja Jūs nospiedīsiet Advanced Options, Jums būs papildiespēja nosūtīt ziņojumu uz sistēmas kontu, nodot to apstrādei programmai, vai izmest un atbrīvoties no pārsūtītas vēstules.

4. : Noklikšķiniet uz Add Forwarder, lai pievienot pāradresāciju.

Lai izdzēstu pāradresāciju, vienkārši nospiediet Delete taustiņu blakus tai.

Pārliecinieties, ka pievienojot pāradresāciju abas e-pasta adreses Jūs ierakstījāt pareizi!

Pieslēgties vai Reģistrēties