Pieslēgties
+371 24 888 000

Domēna atgūšana

Kas ir domēna atgūšana? Kāpēc tas maksā tik daudz, salīdzinot ar domēna atjaunošanu?


Domēnu jāatjauno pirms tam ir beidzies derīguma termiņš. Gadījumā ja domēnam ir beidzies derīguma termiņš, un Jūs nepaspējat to atjaunot, Jums tiek piešķirts papildperiods (parasti 30-40 dienas) kurā Jūs varat to izdarīt. Šī atjaunošana maksa tik pat kā parasta.

Ja Jūs neatjaunojat domēnu arī papildperiodā, tad domēnam tiek piešķirts status “izdzēsts”. AlphaHost.lv vairs nekontrolē šo domēna vārdu un to vairs nav iespējams vienkārši atjaunot. Pēc noteikta dzēšanas perioda (parasti 30 dienas), domēns tiks izlaists atpakaļ un ikviens varēs to piereģistrēt no jauna.

Gadījumā ja Jūs nolemjat, ka joprojām vēlāties atjaunot domēnu pat dzēšanas periodā, tad Jums ir nepieciešams iniciēt domēna atgūšanu. Tas ir laikietilpīgs process, kas nav automatizēts. Lai pabeigtu atgūšanas procesu mums ir jāiesniedz dokumentus. Mēs ieturam $ 79,99 lai atgūtu COM/NET domēnus. Citiem augstāka līmeņa domēniem cena svārstās no $ 27,99 līdz $ 159,99. Lielākā daļa no šīs maksas nonāk centrālajā domēnu reģistrā, nevis mums. Visas atgūšanas ietver 1 gada atjaunošanu.

Pieslēgties vai Reģistrēties