Pieslēgties
+371 24 888 000

Kas ir Drupal?

Drupal ir modulārs bezmaksas atvērtā koda ietvars un satura vadības sistēma (CMS), izveidota PHP progammēšanas valodā. Tāpat kā citas CMS, Drupal ļauj sistēmas administratoriem veidot un organizēt saturu, pielāgot izskatu, automatizēt administratīvos uzdevumus, pārvaldīt vietnes redaktorus un apmeklētājus.


Drupal ir web risinājumu izstrādes platforma, kurai uzticas un lieto tūkstošiem cilvēku, uzņēmumu, bezpeļņas organizāciju, izglītības iestāžu, valdību un citu organizāciju visā pasaulē. Uz Drupal tiek izstrādātas personiskās un uzņēmumu interneta vietnes, e-komercijas vides, sociālie tīkli, iekštīkli un citi web risinājumi. Drupal ļauj viegli radīt, publicēt, pārvaldīt un organizēt visdažādāko veidu saturu interneta vietnē. Pateicoties plašajai funkcionalitātei, daudzajiem moduļiem un dažādajām dizaina iespējām, Drupal var tikt pielāgots tikpat kā jebkuram pielietojumam.

Drupal dažreiz tiek aprakstīts kā "tīmekļa lietotņu ietvars", jo tā iespējas ietver ne tikai satura vadību, bet arī plašu citu servisu un darbību klāstu. Drupal ietver modernu programmēšanas saskarni, tomēr vienkāršas vietnes uzstādīšanai un administrēšanai programmēšana nav nepieciešama.

Izmantojot iepriekš sagatavotas vai pielāgotas konfigurācijas, Drupal nodrošina iespēju ātri veidot un pārvaldīt plaša spektra iekšējās un ārējās interneta vietnes. Apvienojumā ar viegli lietojamu web saskarni un augstu elastību lietotāju kontu, lomu un tiesību pārvaldībā, Drupal ir lieliski piemērots gan personiskām interneta vietnēm, gan uzņēmumu vajadzībām. Iespējas var būt ierobežotas vienīgi ar jūsu iztēli!Pieslēgties vai Reģistrēties