Pieslēgties
+371 24 888 000

Kā uzstādīt Email adresi pēc noklusējuma cPanel

Email adrese pēc noklusējuma (visaptveroša e-pasta adrese)

Adrese pēc noklusējuma (default) vai visaptveroša e-pasta adrese tas ir e-pasta adrese uz kuru aiziet visas vēstules nosūtītas uz nepieejamam vai nepareizi ierakstītam e-pasta kastītēm zem Jūsu domēna vārda. Gadījumā ja kāds sūta vēstules uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un Jums nav tādas e-pasta kastītes, tad visaptveroša e-pasta adreses opcija pārsūtīt tas vēstules uz Jūsu e-pasta adresi pēc noklusējuma.

Ceļvedis kā uzstādīt/izmainīt e-pasta adresi pēc noklusējuma

1. : Lai piekļūtu autoatbildētāju izvēlnē, noklikšķiniet uz ikoniņu Default Address, kas atrodas EMAIL sadaļā, Jūsu cPanel pamat izvēlnē.

2. : Nolaižamajā izvēlnē izvēlēties to (sub)domēnu, kuram Jūs vēlāties uzstādīt e-pasta adresi pēc noklusējuma.

3. : Tagad Jums ir vairākas iespējas:

  • Jūs varat pārsūtīt visas neadresētas vēstules uz e-pasta adresi; šajā gadījumā Jums ir nepieciešams ierakstīt laukā Forward to Email Address e-pasta adresi.
  • Jūs varat atteikt visas neadresētas vēstules nosūtot kļūdas ziņojumu sūtītājam; šajā gadījumā Jums ir nepieciešams ierakstīt laukā Failure Message ziņojumu kas tiks nosūtīts vēstules sūtītājam.
  • Papildiespēju izvēlnē Advanced Options Jūs varat nosūtīt neadresētas vēstules uz sistēmas kontu - Forward to your system account, nodot to apstrādei programmai - Pipe to a Program vai izmest un atbrīvoties no neadresētas vēstules - Discard (Not Recommended).

4. : Noklikšķiniet uz Change lai apstiprinātu Jūsu uzstādījumus.

Laiku pa laikam pārbaudiet e-pasta adresi pēc noklusējuma, lai pārliecināties ka tas nav pārpildīts ar vajadzīgiem/nevajadzīgiem e-pasta ziņojumiem.

Pieslēgties vai Reģistrēties