Pieslēgties
+371 24 888 000

Kā izveidot/rediģēt/dzēst FTP lietotāju

FTP lietotāju izveidošana, rediģēšana un dzēšana notiek, izmantojot hostinga vadības paneli.


Ieejiet kontroles panelī, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli.

Lai izveidotu jaunu FTP lietotāju, Jūsu domēnu sarakstā izvēlieties domēnu un noklikšķiniet uz "FTP Accounts".
Sadaļā "New FTP account" ieraksties jaunā lietotāja vārdu un paroli (mūsu piemērā lietotājvārds ir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un parole: secret).
Ja vēlaties, lai programma automātiski ģenerētu paroli, noklikšķiniet uz ikonas „zvaigznīte”, kas atrodas pa labi no lodziņa paroles ierakstīšanai. Ja vēlaties uzzināt ierakstīto vai automātiski ģenerēto paroli, noklikšķiniet uz ikonas „lupa”, kas atrodas pa labi no lodziņa paroles ierakstīšanai, uzreiz pēc ikonas „zvaigznīte”.

Lodziņā „Path” rekomendējam izvēlēties mapi „html”, lai, savienojoties ar FTP, uzreiz ieietu Jūsu mājas lapas saknes mapē (root directory).
Noklikšķiniet uz ikonas "Accept"(zaļais ķeksītis), lai pabeigtu jaunā lietotāja izveidošanu.


Lai rediģētu FTP lietotāju, noklikšķiniet uz lietotāja vārda (mūsu piemērā tas ir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) sadaļā "List of your FTP accounts".
Ierakstiet jauno lietotājvārdu un paroli, un noklikšķiniet uz pogas "Accept". Turpat Jūs varat dzēst FTP lietotāju no attiecīgā saraksta.

Pieslēgties vai Reģistrēties