Pieslēgties
+371 24 888 000

Kā izmainīt MX ierakstu caur cPanel

Iemācies, kā pašam cPanel veikt izmaiņas MX ierakstā, lai norādītu uz Jūsu servera vārdu

Gadījumā ja Jūsu domēna vārds ir norādīts citur, bet Jūs vēlaties lai Jūsu e-pasts tiktu apstrādāts pie Jūsu web hostinga pakalpojumu sniedzēja (piemēram alphahost.lv), tad Jūs variet to viegli sasniegt, norādot Jūsu domēna vārda MX (Mail eXchange) ierakstu uz Jūsu hostinga pakalpojumu sniedzēja servera vārdu.

Lai norādītu Jūsu e-pasta apstrādi uz mums, Jums ir jānomaina Jūsu domēna MX ierakstu tā, lai tas norādītu uz Jūsu servera nosaukumu. Piemēram, ja Jūsu domēna vārds atrodas uz alphahost123.lv, tad Jums ir jānomaina Jūsu MX ierakstu uz: alphahost123.lv

Lai izmainītu MX ierakstu, izpildiet zemāk minētus soļus:

1. : Jums ir jāielogojas savā cPanel kontā.

2. : Atrodiet sadaļu Email > MX Entry:3. : Nolaižamā izvēlnē, izvēlēties domēna vārdu kuram Jūs vēlāties mainīt MX ierakstu.PIEZĪME: Gadījumā ja Jūs neesiet pārliecināti kādu opciju izvēlēties, tad izvēlēties "Automatically Detect Configuration" vai precizējiet pie Jūsu sistēmas administratora.4. : Ievadiet MX ieraksta "Priority" - prioritāti, MX ieraksta "Destination" - atrašanas vietu un nospiediet "Add New Record" lai izveidotu jauno MX ierakstu. Izmantojiet taustiņu "Edit" lai veiktu izmaiņas eksistējošos MX ierakstos un taustiņu "Remove" lai izdzēstu eksistējošus MX ierakstus.PIEZĪME: Atceraties, pēc MX ieraksta izmaiņas, ir jāgaida līdz pat 48 stundām, lai DNS ieraksts pilnībā izplatītos.

Pieslēgties vai Reģistrēties