Pieslēgties
+371 24 888 000

Kā izveidot jaunu un izdzēst FTP kontu cPanel

Šajā ceļvedī mēs Jums parādīsim, kā pievienot jaunus FTP kontus

Katrs lietotājs var izmantot cPanel (kontroles paneļa) lietotāju un parole lai piekļūt FTP kontam, savukārt papildus FTP kontus var arī izveidot un izdzēst jebkurā brīdī caur Jūsu cPanel.

Pirmkārt, Jums ir jāielogojas savā cPanel kontā un jāatver FTP Accounts kas atrodas FILES sadaļā.

Pēc tam, Jums būs jānospiež Add FTP Account un jāaizpilda jauna FTP pievienošanai nepieciešamo informāciju.

Šeit ir formas lauki kurus jāaizpilda, lai pievienotu jauno FTP kontu:

  • Login - Norādiet lietotāju, kuru vēlaties izveidot; tas būs kombinēts ar Jūsu primāro domēna vārdu. Piemēram, ja Jūs ievadīsiet alphahost šajā laukā, FTP lietotāja vārds būs: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Password - Norādiet kāda būs FTP konta parole. Paroles stipruma mērītājs palīdzēs Jums to padarīt pietiekami drošu.
  • Directory - Kad Jūs izveidosiet FTP kontu, tas būs ierobežots ar to direktoriju kuru Jūs norādīsiet šeit. Lai nodrošinātu pilno pieeju Jūsu failu sistēmai, vienkārši ievadiet slīpsvītru, piemērs šeit: /
    Lai nodrošinātu FTP kontam ierobežoto pieeju Jūsu mājaslapas failiem, ievadiet public_html. Vai arī kad Jūs ievadīsiet FTP konta lietotāja vārdu (username), cPanel automātiski mēģinās ierobežot FTP konta pieejas uz public_html/username.
  • Quota - Norādiet cik liels būs izveidota FTP konta diska vietas apjoms, vai norādiet Unlimited ja Jūs vēlāties atstāt bez ierobežojuma.

Pēc visu formas lauku datu aizpildīšanas, nospiediet Create FTP Account taustiņu apakšā. Tas ir viss, jauns FTP konts tiks izveidots dažās sekundēs laikā. Rezultātā Jūs ieraudzīsiet ziņojumu "Account Created".


Šajā ceļvedī mēs Jums parādīsim, kā izdzēst FTP kontus

Pirmkārt, Jums ir jāielogojas savā cPanel kontā un jāatver FTP Accounts kas atrodasFILES sadaļā.

Atrodiet FTP kontu kuru Jūs vēlāties izdzēst, un nospiediet Delete taustiņu labajā pusē.

Atzīmējiet ķeksīti Delete the User's Home Directory ja Jūs vēlāties izdzēst arī FTP lietotāja mājas direktoriju, vai vienkārši nospiediet taustiņu Delete. Ja Jūs neesat pārliecināti un nezināt kādu opciju izvēlēties, tad nospiediet vienkārši taustiņu Delete. Gadījumā ja būs nepieciešams, Jūs vienmēr varēsiet atgriezties un izdzēst nevajadzīgus failus un direktorijas.


Pēc tam, izvēlētais FTP konts vairāk netiks atspoguļots.

Apsveicam, tagad Jūs zināt kā izveidot un izdzēst FTP kontus Jūsu cPanel.

Pieslēgties vai Reģistrēties