Pieslēgties
+371 24 888 000

Kā izmainīt PHP versiju caur cPanel

Iemācies, kā pašam veikt izmaiņas Jūsu hostinga kontā, lai mainītu PHP versiju, izmantojot cPanel

Ir gadījumi kad Jūsu mājaslapas darbības pareizība ir atkarīga no PHP versijas uzstādītas uz servera.

Ar cPanel “PHP Selector” funkciju ir iespējams izvēlēties nepieciešamo PHP versiju, tāpat kā ieslēgt/atslēgt daži PHP moduļi un funkcijas.

Lai izmainītu PHP versiju, izpildiet zemāk minētus soļus:

1. : Jums ir jāielogojas savā cPanel kontā.
2. : Atrodiet sadaļu Software > Select PHP Version:3. : Šeit Jūs redzēsiet sarakstu ar pieejamiem moduļiem un paplašinājumiem.

Gadījumā ja Jums nav nepieciešams izmainīt PHP versiju, bet tikai ieslēgt/atslēgt kādu moduļu vai paplašinājumu, Jūs variet to izdarīt ķeksējot/atķeksējot attiecīgas ailes.

4. : Izmantojiet “PHP Version” nolaižamo izvēlni, lai izvēlēties nepieciešamo PHP versiju, un nospiediet “Set as current” lai Jūsu izmaiņas stātos spēkā.

PIEZĪME: 'native' PHP versija neatļauj veikt jebkādas izmaiņas.5. : Lai veiktu izmaiņas individuālajos PHP versijas uzstādījumos nospiediet “Switch to PHP Options”.

Nospiežot uz kādu no opcijām (kas ir pelēkā krāsā), Jūs ieraudzīsiet nolaižamo izvēlni ar iespējamo parametru sarakstu kurus var uzstādīt. Nospiediet “Apply” lai Jūsu izmaiņas tika izpildīti:PIEZĪME 1: ir rekomendējams atjaunot Jūsu lapas skriptus un izmantot PHP 5.4. Gadījumā ja jaunāka programmatūras versija, kuru Jūs vēlaties izmantot priekš Jūsu lapas, vēl neesot nokompilēta priekš PHP 5.4, ieteicams sazināties ar weblapas skriptu piegādātāju, lai vienoties par savienojamības patchu.

PIEZĪME 2: ja līdz tam Jūs esat izmantojuši failu php.ini lai veiktu izmaiņas Jūsu PHP konfigurācijas, Jums būs nepieciešams atkārtot tas izmaiņas ar “PHP Selector” rīku.

PIEZĪME 3: lai palielinātu “max upload size”, pārliecinieties ka ir izmainītas divas vērtības: gan “post_max_size”, gan “upload_max_filesize”.

Pieslēgties vai Reģistrēties