Вход
+371 24 888 000

Политика конфиденциальности

SIA "Media Partners" konfidencialitātes politika definē kā SIA "Media Partners" reģ. Nr 50003882281, turpmāk tekstā ALPHAHOST izmanto informāciju un Jūs, kā ALPHAHOST lietotājs, varat aizsargāt savu konfidencialitāti. Izmantojot ALPHAHOST pakalpojumus, Jūs uzticat mums savu informāciju. Šī konfidencialitātes politika ir izstrādāta, lai palīdzētu lietotājam saprast, kādu informāciju mēs apkopojam, kāpēc mēs to darām un kā mēs to izmantojam.

Mēs apkoposim un apstrādāsim Jūsu personisko informāciju saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu piemērojamo likumdošanu, kas laiku pa laikam tiek grozīta.

1. Apkopotā informācija
  ALPHAHOST apkopo Jūsu personisko informāciju tikai tādos gadījumos, ja esat sevišķi un apzināti snieguši mums šādu informāciju, piemēram:
 • Ja Jūs piesakaties kādam no mūsu hostinga plāniem
 • Ja Jūs reģistrējat domēnu mājaslapā alphahost.lv
 • Ja aizpildat jebkādu citu informācijas pieprasījumu mūsu mājaslapā
  1.1. Personas informācija
  Reģistrējoties Jums būs jānorāda informācija par sevi:
  1.1.1. Vārds
  1.1.2. Uzvārds
  1.1.3. Dzimšanas datums vai personas kods
  1.1.4. Adrese
  1.1.5. Tālrunis
  1.1.6. E-pasts
Informāciju, ko iegūstam, kad lietojat mūsu pakalpojumus. Mēs apkopojam informāciju par to, kādus pakalpojumus Jūs izmantojat un kā tos izmantojat. Šāda apkopošana attiecas uz tālāk norādīto informāciju.

1.2. Interneta protokola adrese
ALPHAHOST apkopo ar piekļuvi saistītu informāciju
1.2.1. Piekļuves IP adrese
1.2.2. Piekļuves datums un laiks

1.3. Informācija par atrašanās vietu
Kad izmantojat ALPHAHOST pakalpojumus, mēs varam apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu faktisko atrašanās vietu. ALPHAHOST izmanto atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģijas pamatojoties uz IP adresi.

1.4. Maksājumu informācija
Kad veicat ALPHAHOST pakalpojumu apmaksu, ALPHAHOST var apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu bankas masksājuma kontu, bankas iestādi, telefona numuru un paypal kontu. Maksājumu kartes informācija netiek apkopota un apstrādāta.

1.5. Vietējā krātuve
ALPHAHOST var apkopot un uzglabāt informāciju (tostarp personas informāciju) lokāli Jūsu ierīcē, izmantojot tādas sistēmas kā pārlūkprogrammas tīmekļa krātuvē.

1.6. Sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas
Kad apmeklējat kādu ALPHAHOST pakalpojumu, mēs (un mūsu partneri) izmantojam dažādas informācijas apkopošanas un uzglabāšanas tehnoloģijas, kas var ietvert sīkfailu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu jūsu pārlūkprogrammas vai ierīces identificēšanai. ALPHAHOST izmanto šīs tehnoloģijas, lai apkopotu un uzglabātu informāciju reklāmas adresācijas nolūkos.

2. Apkopotās informācijas izmantošana
Informāciju, ko ALPHAHOST apkopo no visiem ALPHAHOST pakalpojumiem, izmanto, lai nodrošinātu, uzturētu, aizsargātu un uzlabotu esošos pakalpojumus, lai izstrādātu jaunus pakalpojumus un, lai aizsargātu ALPHAHOST lietotājus. Apkopotā informācija tiek izmantota lai sniegtu pakalpojumus domēna vārdu reģistrētājiem, ieskaitot reģistrāciju, atjaunošanu, lietošanas tiesību nodošanu un līguma izbeigšanu. Apkopotā informācija tiek arī izmantota, lai piedāvātu ALPHAHOST lietotājiem personalizētu saturu un reklāmu.
Visos ALPHAHOST pakalpojumos, kuriem nepieciešams ALPHAHOST konts, ALPHAHOST var izmantot vārdu, uzvārdu un profila vārdu, kurus ALPHAHOST lietotājs ir norādījis, reģistrējot savu ALPHAHOST profilu.
Kad sazināties ar ALPHAHOST, tiek saglabāta Jūsu saziņa, lai palīdzētu Jums atrisināt jebkādas iespējamās problēmas, ar kurām Jūs varētu saskarties. Mēs varam izmantot Jūsu e-pasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu pakalpojumiem, piemēram, paziņotu par gaidāmajām izmaiņām vai uzlabojumiem. Informācija, kuru ALPHAHOST apkopo, izmantojot sīkfailus un citas tehnoloģijas tiek izmantota, lai uzlabotu lietotāju pieredzi (Piemēram, ja saglabāsiet valodas preferences, varēsiet izmantot mūsu pakalpojumus savā izvēlētajā valodā) un vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Rādot lietotajiem personalizētas reklāmas, identifikatori no sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām netiek saistīti ar sensitīvām kategorijām, piemēram, ar rasi, reliģiskajiem uzskatiem, dzimumorientāciju vai veselības stāvokli saistītām kategorijām.
ALPHAHOST apstrādā personas informāciju savos serveros, kas atrodas Latvijā.

3. Pārredzamība un izvēle
ALPHAHOST mērķis ir skaidri norādīt, kādu informāciju ALPHAHOST apkopo, lai lietotājs var veikt pamatotu izvēli par apkopotās informācijas izmantošanu.
Varat veikt tālāk norādītās darbības.

3.1. Izmantojot pakalpojumu ALPHAHOST profila pārskatu, varat pārskatīt un kontrolēt noteiktu veidu informāciju, kas saistīta ar jūsu ALPHAHOST kontu. Lietotājs savā pārlūkprogrammā var bloķēt visus sīkfailus, tostarp ar ALPHAHOST pakalpojumiem saistītos sīkfailus. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka daži ALPHAHOST pakalpojumi var nedarboties pareizi, ja atspējosiet sīkfailus.

4. Piekļuve personas informācijai un tās atjaunināšana
Neatkarīgi no tā, kad izmantojat ALPHAHOST pakalpojumus, ALPHAHOST mērķis ir nodrošināt lietotājam piekļuvi savai personas informācijai. Ja šī informācija nav pareiza, cenšamies to ātri atjaunināt vai dzēst.
ALPHAHOST mērķis ir nodrošināt savus pakalpojumus tādā veidā, lai pasargātu informāciju no nejaušas vai ļaunprātīgas iznīcināšanas. Tāpēc pēc informācijas dzēšanas no ALPHAHOST pakalpojumiem var paiet zināms laiks, līdz šo datu liekās kopijas tiks izdzēstas no mūsu aktīvajiem serveriem,

4.1. ALPHAHOST un lietotaju kopīgotā informācija
4.1.1. Jūs piekrītat, ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei “ALPHAHOST” datu bāzē.
4.1.2. Sadaļā “Mans profils” Jums ir pieeja izdzēst Jūsu datus no datu apstrādes.
4.1.3. Jūsu dati tiks uzglabāti kamēr Jūs izmantojiet ALPHAHOST pakalpojumus.
4.1.4. Jums ir tiesības labot un dzēst sniegtos datus, tādā gadījumā dati tiek saglabāti ierobežotu laiku, kāds saprātīgi nepieciešams lai gūtu pārliecību, ka datu labojumu vai dzēšanu nav veikusi trešā persona, kas iespējams prettiesisiki ieguvusi piekļuvi e-pastam Jūsu vārdā.
4.1.5. ALPHAHOST uzņemas pēc Jūsu pieprasījuma dzēst no Jums iegūtos fizisko personu datus.

4.2 Personu identificējošu datu sniegšana ir priekšnoteikums ALPHAHOST pakalpojumu izmantošanai, ievērojot ka hostinga un e-pasta saturs ir Jūsu īpašums un strīdus gadījumā Jums ir jāspēj pierādīt savas tiesības.
4.2.1. Atbilstoši EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAS (ES) 2016/679 13.p. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.
4.2.2. Lietotājam ir tiesības pieprasīt uzglabāto personas datu kopiju, ierodaties ALPHAHOST ofisā un identificējot sevi kā profila īpašnieku. Uzglabātā personas datu informācija tiek sagatavota divu nedēļu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

5. Personas informācijas izdzēšanas un atjaunošanas procedūra
Lietotāja personas dati var tikt dzēsti tālākminētos gadījumos:
5.1. Lietotājam ir tiesības pašam izdzēst savus personas datus, veicot profila izdzēšanu sadaļā “Mans profils”, pieeja profilam tiek bloķēta un informācija par lietotāju tiek izdēsta no ALPHAHOST serveriem viena gada laikā.
5.2. Pamatojies uz mājaslapas ALPHAHOST lietošanas noteikumiem, ALPHAHOST var izdzēst lietotāja personas datus, veicot profila dzēšanu, tad informācija par lietotāju tiek izdēsta no ALPHAHOST serveriem viena gada laikā.

Minētais nogaidīšanas periods nepieciešams, lai nepieļautu nesankcionētu darbību veikšanu no trešām pusēm, izmantojot lietotāja pieķluves datus. Punktos 5.1 un 5.2 paredzēto datu glabāšanas laikā lietotājam ir tiesības atjaunot lietotāja profilu, ierodoties ALPHAHOST ofisā un identificējoties kā profila īpašniekam. Personas datu atjaunošana tiek veikta ne vēlāk kā divu dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas. Punktos 5.1 un 5.2 paredzēto datu glabāšanas laikā lietotājam ir tiesības izdzēst lietotāja profilu, ierodoties ALPHAHOST ofisā un identificējoties kā profila īpašniekam. Personas datu izdzēšana tiek veikta ne vēlāk kā divu dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

6. ALPHAHOST veiktie pasākumi personu informācijas drošības nodrošināšanai
ALPHAHOST nodrošina sekojošas darbības, lai aizsargātu uzņēmumu ALPHAHOST un lietotājus pret nesankcionētu piekļuvi ALPHAHOST rīcībā esošajai informācijai, tās grozīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu.

6.1 Tiek veikti tālāk norādītie pasākumi.
6.1.1. Šifrēšana izmantojot standartu SSL.
6.1.2. Lai novērstu neatļautu piekļuvi sistēmām, ALPHAHOST pārskata apkopoto informāciju, tās uzglabāšanu un apstrādi, tostarp fiziskās drošības pasākumus.
6.1.3. Personas informācijai var piekļūt tikai ALPHAHOST darbinieki, darbu izpildītāji un pārstāvji, kuriem šī informācija ir jāzina, lai to apstrādātu mūsu uzdevumā, un kuriem ir jāievēro stingras līgumā noteiktas konfidencialitātes prasības, un kuriem var tikt piemērots disciplinārs sods vai atlaišana gadījumā, ja viņi neievēro šīs prasības.

7. Pakalpojumi, uz kuriem attiecas šī konfidencialitātes politika
ALPHAHOST konfidencialitātes politika attiecas uz visiem pakalpojumiem, ko piedāvā uzņēmums ALPHAHOST, taču politika neattiecas uz pakalpojumiem, kuriem ir atsevišķa konfidencialitātes politika, kas netiek atspoguļota šajā konfidencialitātes politikā.
ALPHAHOST konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu vai fizisku personu piedāvātiem pakalpojumiem, tostarp produktiem vai vietnēm, kurās var būt ietverti ALPHAHOST pakalpojumi, vai citām vietnēm, kas ir saistītas ar ALPHAHOST pakalpojumiem. ALPHAHOST konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu un organizāciju īstenoto kārtību, kuri reklamē ALPHAHOST pakalpojumus un, kuri var izmantot sīkfailus, pikseļu tagus un citas tehnoloģijas, lai nosūtītu un piedāvātu atbilstošas reklāmas.


8. Politikas ievērošana un sadarbība ar reglamentējošajām iestādēm
ALPHAHOST regulāri pārskata savu atbilstību šai konfidencialitātes politikai. Saņemot oficiālu rakstisku sūdzību vai atbalsta pieprasījumu, mēs sazināsimies ar tās iesniedzēju, lai lemtu par turpmāko rīcību. Lai izmeklētu jebkādas sūdzības par personas informācijas nodošanu, kuras nespējam atrisināt tieši ar konkrēto personu, ALPHAHOST sadarbojas ar attiecīgajām reglamentējošajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

9. Izmaiņas
Šī konfidencialitātes politika var laiku pa laikam mainīties. ALPHAHOST neierobežo lietotāju tiesības saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku bez lietotāja nepārprotamas piekrišanas. Visas konfidencialitātes politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā, un, ja tās būs būtiskas, tiks sniegts īpašs paziņojums (tostarp attiecībā uz noteiktiem pakalpojumiem, paziņojums par konfidencialitātes politikas izmaiņām tiks nosūtīts uz e-pastu).

10. Piekrišana šai konfidencialitātes politikai
Lietojot alphahost.lv mājaslapu, Jūs piekrītat šai konfidencialitātes politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. ALPHAHOST patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot alphahost.lv tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu konfidencialitātes politikā, tas apliecinās Jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.

Вход или Зарегистрироваться